FİRMAMIZDA ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN UYGULANMASI

Çağdaş Çorap uluslararası kalite yönetim sistemi belgesi olan ISO 9001:2015 KYS belgesini 2005 yılında Dünyanın en prestijli belgelendirme kuruluşu olan BSI'dan almış ve gerek iç ve gerekse dış denetimlerle kalite yönetim sistemini çalışanların katılımı ile etkin hale getirmiştir. Hedeflerle yönetimi baz alan ISO 9001:2015 sistemi firmanın müşteri beklentilerini karşılamada en önemli araç olmuştur. Ayrıca sosyal sorumluluk açısından da uluslararası normlarda çalışmalar yapılmış firmamız bu alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek konumdadır.

Eğitim firmamızda önem verilen en önemli faaliyettir. Gerek yeni başlayan gerekse mevcut çalışanlarımıza eğitim planı çerçevesinde eğitimler verilmekte ve becerilerinin artırılması sağlanmaktadır.

Sosyal sorumluluk açısından uluslararası normlarda çalışma yapılmış ve ABD pazarında daha sık karşılaşılan WRAP sertifikası alınmıştır. Firmamız çevre konularına çok hassas bakmaktadır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan gerekli izinler alınmıştır. Tüm ürettiğimiz ürünler OEKO- TEX 100 standardına uygun olup,OEKO TEX 100 belgemiz mevcuttur. 

 
 
       
Copyright © 2019 cagdas.com.tr. Designed by Çağdaş Çorapcılık