ÇALIŞMA İLKELERİMİZ :

 Firma çalışanımız 8 temel ilkeyi baz alarak çalışır : Bu ilkeler

1-                  Müşteri Odaklılık

2-                  Kalite Odaklılık

3-                  Çalışanların fikirlerine değer vermek

4-                  Verilere dayalı karar vermek

5-                  Tedarikçi ilişkilerine değer vermek

6-                  Sürekli iyileştirme

7-                  Teknolojik yenilikleri takip etmek

8-                  Çevreye duyarlı olmak

 

1-                  MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK

Firmamızda tüm çalışanların önceliği müşteri isteklerinin koşulsuz sağlanmasıdır. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim olmazsa olmazlardandır.

2-                  KALİTE ODAKLI OLMAK

Tüm süreçlerin ana amacı kaliteyi ilk defa da yakalamak ve ürün hizmeti termininde sunabilmektir.

 

3-                  ÇALIŞANLARIN KATILIMINA İNANMAK

Çağdaş Çorap ‘ta en önemli kaynak insan kaynağıdır. İnsan kaynaklarını en verimli kullanmak ana hedeflerdendir. Dolayısı ile çalışanların fikir önerileri alınır. Bu firmada bir sinerji yaratılmasına neden olur.

4-                  VERİLERE DAYALI KARAR VERMEK

Firmamızda yönetim süreçlerinde en önemli parametre verilere dayalı karar verebilmektir. Toplanan veriler analiz edilir ve bu analiz sonucuna göre kararlar alınır.

5-                  TEDARİKÇİLERE DEĞER VERMEK

Firmamızda tedarikçileri bir ortak gibi görüyoruz. Tedarikçi ilişkilerine uzun vadeli bakıyor ve dğer veriyoruz.

6-                  SÜREKLİ İYİLEŞME

Firmamızın ana ilkelerinden olan sürekli gelişme mantığı tüm çalışanlara bir şirket kültürü olarak verilmektedir.

 

7-                  TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK

Firmamız kurulduğu günden itibaren teknolojiye büyük önem vermiş ve bu konuda çağın gereklerine ayak uydurmuştur. Gerek makine parkurumuz gerekse 

yönetim birimlerimiz son teknolojik imkanlardan maksimum şekilde yararlanmaktadırlar.

1-                  ÇEVREYE DUYARLI OLMAK

Çevreye duyarlı olmak her çalışanımızın ana görevidir. Bu konuda firma olarak hem bu kültürü çalışanlara vermeye gayret ediyoruz hem de tekrar kullanılabilir malzemelerin kullanılmasına önem veriyoruz.

 

FİRMAMIZDA ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN UYGULANMASI

Çağdaş Çorap uluslararası kalite yönetim sistemi belgesi olan ISO 9001:2008 KYS belgesini 2005 yılında Dünyanın en prestijli belgelendirme kuruluşu olan BSI ‘ dan almış ve  gerek iç ve gerekse dış denetimlerle kalite yönetim sistemini çalışanların katılımı ile etkin hale getirmiştir. Hedeflerle yönetimi baz alan ISO 9001:2008 sistemi firmanın müşteri beklentilerini karşılamada en önemli araç olmuştur.

Ayrıca sosyal sorumluluk açısından da uluslararası normlarda çalışmalar yapılmış firmamız bu alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek konumdadır.

 

Eğitim firmamızda önem verilen en önemli faaliyettir. Gerek yeni başlayan gerekse mevcut çalışanlarımıza eğitim planı çerçevesinde eğitimler verilmekte ve becerilerinin  artırılması sağlanmaktadır.

istanbul yabancılar sağlık sigortası karolaj klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul electric sliding step lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis> izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör firma rehberleri erdek yol yardım ankara sürücü kursu sac varil özsoy sigorta gıda makinaları soğutma kuleleri IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri klasik mobilya endüstriyel yıkama makinası çanakkale osgb soğuk hava deposu ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama baca filtresi
Copyright © 2018 Çorap İmalatı - Çağdaş Çorap. Designed by Çağdaş Çorapcılık